şişli vip bayan

Limon Çayı ile Zayıflama

  • 1 Star
    Loading...

Zayıflama çayları diyetsiz zayıflamak isteyenler için müthiş bir çözüm. Çayı içiyorsun zayıflıyorsun, ne güzel iş değil mi? Bakalım limon çayı nasıl hazırlanır ve dertlere nasıl deva olur?

2 adet limonu ortadan ikiye bölün ve çaydanlığın içine atın. İçine bir çubuk tarçın, üç dört taze nane koyun ve limon sayısının iki katı kadar yani dört su bardağı soğuk su ilave edin ve altını açın. En az yarım saat malzemelerin birbirine işlemesi için zaman geçmesi gerekiyor. Kaynadıktan sonra kısık ateşle tamamlayın yarım saati.

Sabahları kalkınca ve akşamları yatmadan önce birer su bardağı içmek üzere günde iki su bardağı içmek yeterlidir. Sabah içmek gün boyu bağırsak çalışmasını hızlandırır, yağ yakmaya yardımcı olur. Akşamki ise gece boyu yattığınız yerde yağ yakıp kilo vermenizi sağlar. Bu sağlıklı, doğal çay sadece zayıflama konusunda yardımcınız olmayacak. Yağ akmanın yanında limonun bir çok özelliği var çünkü. İçerdiği C vitamini ile olası hastalık durumlarından sizi koruyacak, vücudunuzun daha dirençli olmasını sağlayacak.Limon çayını 1 ay süreyle her gün içerseniz bariz bir vücut rahatlaması yaşayacaksınız. Öncelikle ödemlerden kurtulacaksınız ardından da yavaş ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya başlayacaksınız. Hayatınızın her döneminde rahatça uygulayabileceğiniz bu çay ile diyet listelerine, aç kalmalara veda edeceksiniz. Bu çayı önermemizin en önemli sebeplerinden biri doğal bir çay olması ve yan etkisinin olmamasıdır.

Sağlıklı ve kilosuz bir hayat sizinle olsun sayın kadinderki okurları.