Limon Suyu Diyeti

  • 1 Star
    Loading...

Hepimiz zahmetsiz bir şekilde kısa sürede zayıflamak isteriz ve bu anlam da birçok zayıflatan diyet listesi yer almaktadır. Fakat bu listeden hangisini gerçekleştireceğimiz ve bizlere en faydalı olanın hangisi olduğu konusunda kararsız kalmaktayız. Tüm tarifleri bir kenara bırakın ve eğer ki sizler de zahmetsiz bir şekilde ortalama on gün içerisinde zayıflamak istiyorsanız limon suyu diyeti yazımızı mutlaka değerlendirin.

limon suyu diyeti

Bilmiş olduğunuz gibi limon zayıflama konusunda en etkili meyvelerden birisidir ve yağlarımızı yakma anlamında oldukça büyük etkisi yer almaktadır. Sizlere bu sunacağımız yöntem sayesinde on gün içerisinde kilolarınızdan kurtulacaksınız ve daha sağlıklı bir konuma geleceksiniz. Kilolardan kurtulmak için ilk olarak alkol tüketimini bırakıyorsunuz ve özellikle de bira içmeye son veriyorsunuz.

 

Her sabah kalktığınızda aç karnına ortalama yarım çay bardağı sadece limon suyu içiyorsunuz. Evet, yanlış okumadınız marketlerden satın alacağınız limon suyu dahi olabilir, yarım çay bardağı ılık suyun üzerini tamamlayacak derece de limon suyunu döküyorsunuz ve bunu tam on gün boyunca her sabah kalktığınız da aç karnına mutlaka içiyorsunuz. On günün sonunda vücudunuzdaki birçok yağı yakmış oluyorsunuz ve bu sayede oldukça kısa süre içerisinde zayıflamış, ciddi bir göbek eritme gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken kan değerinize dikkat etmenizdir çünkü bol limon tüketimi kansızlık oluşmasına neden olabilir, bunu da yatmadan önce yarım çay bardağı pekmez içerek dengelemiş olursunuz.

Göbek eriten

Limonu kullanan birçok diyet hali hazırda zaten bulunmakta. Sadece limonla zayıflama hem oldukça pratiktir yani saatlerce tarifler, çaylar, diyet listeleri hazırlamamış olursunuz, hem de oldukça masrafsızdır. Ayrıca diyeti kış aylarında uyguladığınızda da bol C vitamini içeriğiyle sizi hastalıklara karşı koruyacaktır.