Madonna Diyeti

  • 1 Star
    Loading...

Madonnayı bilmeyen yoktur. Her zman formda olan, güzel mi güzel vücudu ile herkesin özendiği bir sanatçı. Her zaman formunu korumak ünlüler için bile oldukça zor. Emin olun onlar da sürekli diyet yapıyorlar formlarını korumak ve seksi görünmek için. Sonuçta kilolu bir Madonna hayal bile edemezsiniz değil mi? Madonna diyetini nasıl uyguluyor ve vücudunu kilolardan uzak tutuyor onu bir inceleyelim.

Madonna Diyet Listesi

1. Gün ve 2. Gün

Madonna diyetinin ilk iki gününde detoks yapmak için sadece meyve suyu tüketiyor. Meyve suyu olarak da elma suyu, kivi suyu ya da portakal suyu tercih ediyor. Meyve suyu tüketince iki gün boyunca vücut kilo vermenize engel olacak toksinlerden vücudu arındıracaksınız ve böylece diğer günlerde de kilo verme hızınız artmış olacak.

Diğer günlerin diyet listesi

İki gün boyunca meyve suyu iç iç sıkılmışsınızdır, artık düzgün yemek yeme zamanı.

Kahvaltıda haşlanmış, yumurta, beyaz peynir (ince bir dilim) ve şekersiz çay ya da kahvaltı tüketebilirsiniz. Kahvaltı çok önemli bir öğün olduğundan sakın bu öğünü atlamayınız.

Öğle ve akşam yemeğinden birinde sadece salata ve yağsız yoğurt, diğerinde ise sebze yemeği ya da et tüketebilirsiniz. Yapacağınız yemeklerin yağlı olmamasına, ızgarada ya da fırında pişmesine özen gösterin.

Madonna bu diyeti iki üç ayda bir uyguluyor ve bu şekilde konserlerden önce, katılacağı önemli organizasyonlardan önce almış olduğu fazla kilolardan bir haftada kurtuluyor. Siz de Madonna gibi bu diyeti uygulayarak kısa sürede kilolardan kurtulabilirsiniz.