• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Metabolizma Hızlandıran Pul Biber-Limon Karışımı

  • 1 Star
    Loading...

Metabolizmanız yavaşsa ve gün içinde aldığınız kalori verdiğiniz kaloriden fazla ise kilo almaya mahkumsunuz. Bu böyle devam ettiği sürece sadece kilo alacaksınız ve zamanla toplumda obez diye nitelendiren kişilerden olacaksınız. Zaten obez insanların en büyük sıkıntısı aslında yavaş metabolizma hızlarının olmasıdır. Fazla kilo su olmayan insanlar genelde metabolizma hızları yüksek insanlardır. Hangi dönemde yeme konusunda aşırıya kaçarlarsa o dönemde azıcık kilo alırlar fakat onu da hiçbir şey yapmadan hemen verme yetisine sahiptirler.

Madem sizin metabolizma yavaş, madem vücudunuzun böyle bir dezavantajı var, biz de kendi çabamızla o metabolizmayı hızlandırırız. Metabolizma hızlandıran bir çok karışım bir çok diyet mevcut aslında piyasada. Ama kimisinin hazırlanışı zor, kimisini yapmak çok yorucu. Bizim sizlerle paylaşacağımız basit mi basit tarif mükemmel bir metabolizma hızlandırıcı. Hazırlanışı ve kullanılışı çok kolay, etkisi de çok fazla.

metabolizma hızlandıran

1 tatlı kaşığı pul biberi bir bardak ılık suyun içine koyuyoruz ve içine yarım limon sıkıyoruz. Ardından güzelce karıştırıp yemeklerden yarım saat sonra içiyoruz. Biliyoruz tadı hem acı hem ekşi, fakat ne bir diyet yapıyorsunuz, ne de ağır spor. Metabolizmanız otomatik hızlanıyor ve kilo vermeye başlıyorsunuz. Ayrıca unutmayın, kilo verme yolunda insanlar kendilerine bile zarar veriyor kimyasal ilaçlarla. Siz sadece acı olan bir içecek içeceksiniz, bunu bu kadar büyütmeyin.

yağ yakan kür

Spor da metabolizma hızlandırma yolunda başvurabileceğiniz yöntemlerden birisidir. Bu karışımı içerken iki günde bir tempolu yürüyüşlere metabolizmanızı daha da hızlandırarak daha da fazla kilo verebilirsiniz.