Müge Dağıstanlı nasıl formunu koruyor?

  • 1 Star
    Loading...

Müge Dağıstanlı yıllardır ekranlarda izlediğimiz, güler yüzlü, sempatik bir kadın. Güzel fiziği ile de Türkiye’nin güzel kadınlar listesinde kafaya oynuyor. Pekala düşündünüz mü nasıl formda kaldığını?

  1. Rutin egzersiz

Zaten çekimler, sunuculuk derken yeteri kadar yoruluyor ama bu yorgunluğa ve yoğunluğa rağmen sporu ihmal etmiyor. Bazen spor salonunda bazense evde rutin olarak egzersizlerini yapıyor. Zaten rutin olarak spor yapan insanlar enerjik olurlar. Müge Dağıstanlı’nın enerjisinin nereden geldiğini anlamışsınızdır. 

  1. Düzenli ve Sağlıklı Beslenme

Düzenli beslenen ve organik beslenmeye dikkat eden insanların hiç diyete ihtiyacı olmaz. Çünkü günde 3 öğün düzenini bozmadan, hem karbonhidrat, hem yağ hem de protein içeren gıdaları beraber tüketiyorsanız vücudun ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz aynı zamanda formda da kalırsınız. Eğer fazla kilolarınız varsa kilo verir, eksik kilonuz varsa kilo alırsınız. Yani sağlıklı ve düzenli beslenirseniz vücudunuz kendi kilo dengesini kendi bulur.

  1. Çalışma hayatı

Çalışma hayatı da oldukça önemli. Sadece spor yapmak değil tabi her şey. Bazen koşturmaca ve tempo da formda kalmak için çok faydalı olabiliyor. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir çalışma hayatı da Müge Dağıstanlı’nın formda kalmasına yardımcı oluyor.

Müge Dağıstanlı aynen böyle güler yüzlü, sempatik ve insancıl tavrıyla devam etsin, hiç de önemli değil bizim için formda olması. İnsan olmak, iyi insan olmak her şeyin başında geliyor, o da bunu en iyi yapanlardan biri.