Ödem Söktüren Bitkisel Kür

  • 1 Star
    Loading...

Düşünsenize evde rahatça hazırlayabileceğiniz bir kürden daha güzel bir zayıflama tekniği olabilir mi? İşte kürler bu yüzden var zaten. Kimi zaman hayvansal gıdalar, kimi zaman ise bitkisel gıdalar kullanılarak hazırlanan zayıflama kürleri, sizi zorlamadan, yormadan zayıflatacak sizi.
Kilo vermek için en önemli aşamalardan biri vücuttaki toksinleri yani ödemi atmaktır. Detoks etkisi yaratmak için, ideal olan bitkisel çözümler getirmek, organik olan çözümler aramaktır.
Ödem söktürmede üstat olan kürümüzün ana maddesi domates. Diğer malzemeler ise taze nane, kekik, az pul biber, maydanozdan oluşuyor. İsteyenler biraz daha baharat ekleyerek daha lezzetli hale getirebilirler.domates-suyu-kuru Domateslerin kabuklarını soyuyoruz öncelikle, ardından ise soyduğumuz domatesleri bir kaba alıp üstüne baharatları ve yeşillikleri ilave ediyoruz. Rondodan geçiriyoruz ve iyice karıştırıyoruz ardından. İsterseniz ılık olarak kalmasını sağlayın, isterseniz de dolapta saklayın fakat 2 günden fazla durması durumunda domatesli olmasından kaynaklı bozulabilir.
Eğer sadece bir günlük yapacaksınız şu kadar malzeme yeterli olacaktır.
Altı adet domates
Altı adet taze nane
Birer çay kaşığı baharatdomates-kuru Bu malzemeleri katları oranında yaparak iki ya da üç günlük yapabilirsiniz.
Domates katkılı ödem söktüren bitkisel kürü günde en az iki defa birer su bardağından az olmamak üzere tüketmelisiniz. Sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce bu bitkisel kürü tüketmeniz halinde ödemlerinizden kısa bir süre içinde kurtulacaksınız. Bir hafta kullanmanız fazlasıyla yeterlidir. Aralarda yine kendinizi şişkin hissettiğinizde kürü uygulayabilirsiniz.