• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Peruk, postiş kullanmayın ki saçlarınız dökülmesin

  • 1 Star
    Loading...

Düğünlerin, partilerin, eğlencelerin, son dakikada hazırlanılması gereken her durumda kurtarıcı görevi üstlenen müthiş icatlardır peruklar ve postişler. Saç bakımı yapamayacağınız durumlarda, saçlarınızı kestirmeyi düşündüğünüzde, güzel davetler öncesinde müthiş çözümlerdir postiş ve peruklar. Hatta postiş son yıllarda neredeyse moda haline geldi denilebilir.  Evet belki sizi zor durumdan kurtarma özellikleri var ama tabi bu durumun size bazı zararları olacak.

Peruk ve postiş öncelikle yüzde 90 oranla doğal ürünlerle değil, kimyasal ürünlerle yapılmaktadır bunu unutmayın. Bu da saç köklerinize oldukça zarar vereceğinden saç kaybına neden olacaktır. Tabi ayda yılda bir, özel durumlarda peruk veya postiş kullanıyorsanız bu durumun size çok fazla etkisi olmayacaktır. Burada bahsedilen zarar, hem kimyasal ürün kullanan, hem de peruk ve postiş kullanmayı alışkanlık haline getirmiş olanlar için geçerlidir.