Pirinç Diyeti 3. Hafta

  • 1 Star
    Loading...

Pirinç diyeti evreleri olan Pirinç Diyeti 1.hafta ve Pirinç Diyeti 2.hafta aşamalarını başarıyla tamamlamış olan sabırlı kadınlar, erkekler geldik artık pirinç diyetinin son aşamasına.  Pirinç diyetinin ikinci haftasından farkı olmayan bu hafta da ekstra olarak akşam yemeklerinde bir elma tavsiye edilmektedir. Bunun sebebi vücudun şeker miktarının düşmesine bağlı olarak rahatsızlanmaları sebebiyet vermesinin engellenmesidir. Kanda şeker oranının düşmesi baş dönmesine, baş dönmesi de kazalara sebebiyet verebileceğinden yeşil elmayı almayı ihmal etmeyin. Üç haftadır gerçi önerdiğimiz meyveleri tükettiyseniz kan şekerinizde bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz ama ne olur ne olmaz diye akşam yemeğine yine de bir yeşil elma ekleyiniz.

pirinc-diyeti

Pirinç diyeti üçüncü haftasında da sporu bırakmamak gerekir hatta hiç bir zaman spor bırakmamak gerekir. Yine aynı şekilde günde en az 15-20 dakika olacak şekilde spor yaparsanız üç haftanın sonunda vücudunuzun toparlandığını, toplamda 3 haftada 5 kilodan fazla kilo verdiğinizi göreceksiniz.Hatta pirinç diyeti ya da herhangi bir diyet fark etmez, hangi diyet olursa olsun, hatta diyet yapmasanız bile sporun vücuda ne kadar yararlı bir faktör olduğunu unutmayınız. Hayat felsefeniz olarak diyeti değil sporu ön planda tutunuz. Spor yapmak sadece kilo vermenize yardımcı olmaz, aynı zamanda erken yaşlanmanıza engel olur, vücudu dinç tutar ve hastalıklarla mücadeleyi kolaylaştırır.

zayiflama-yollari

Pirinç diyetiyle kilo vermenin ne kadar kolay, ne kadar sağlıklı, ne kadar hızlı olduğunu gördünüz. Artık çevrenizdekilere de pirinç diyetini önererek onlara da zayıflama konusunda yardımcı olmanın zamanı geldi. İncelme konusundaki endişelerinde kurtulmaları için herkese pirinç diyetinin yararlarını anlatın.  Yukarıdaki resimde yer alan göbek yok etme şakasından dolayı özür dileyerek hepinize sağlıklı bir yaşam diliyorum.