• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plaj İçin Kıyafet Seçimi

  • 1 Star
    Loading...

Biz bayanlar nasıl gündelik kıyafetlerimizi özenle seçiyorsak plaj kıyafetleri, mayo ve bikinilere de aynı hassasiyeti göstermekteyiz. Uyumlu olalım, şık olalım isteriz nerede olduğumuz hiç fark etmez.

Son yıllarda plaj kıyafetlerinde daha desenli ve renk olarak aykırı renkler daha ön planda. Bikini ile aynı renk değil de daha zıt ve desenli modeller tercih ediliyor. Tamamen size ve zevkinize kalmış bir şey. Fakat dikkat edilmesi gereken şey çok fazla deseni ya da rengi üst üste kullanmamamız gerektiğidir. Desenler birbirini boğmayacak şekilde tercih edilmelidir. Sade şıklık daha ön plandadır. Sonuçta plajda rahat etmek istediğimiz için şık olmak adına üst üste giyinip kuşanmak saçma olacaktır.

en-guzel-plaj-elbiseleri

Plaj kıyafetinizle ister terlik ister espadril ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Eğer fit bir vücuda sahipseniz saklamak istediğiniz bir bölgeniz yoksa kısa tişört, kimono, crop ve kesik model tişörtler kullanabileceğiniz modeller arasındadır.

Kilolu bayanların ise kısa plaj kıyafetleri yerine daha çok kusurlarını örten diz boylarında salaş kıyafetler tercih etmelerinde fayda var. Unutmayalım ki nerde olursak olalım bir kıyafetin moda olmasından ziyade bize yakışıp yakışmadığı ve vücudumuza uygun olup olmadığı önemlidir.

en-güzel-plaj-kıyafetleri

Uzun boylu bayanlarda eğer saklamak istedikleri yoksa kısa tercih edebilirler.

Tabi ki boy ve kilodan ziyade kıyafet seçimi yaparken kendimize yakıştırmamız ve rahat hissetmemiz gerekmektedir. Yazın seçeceğiniz rahat kıyafetlerle yaz çok daha zevkli ve renkli geçecek.