Plaj Modası

  • 1 Star
    Loading...

Yaz aylarının iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladığı, güneşin de sıcak yüzünü artık hissetmeye başladığımız bu günlerde, sahilin efsanevi huzurunu ve ayakların altında ezilmeden bizi içine çeken kumların çekiciliğini hissetmek için her fırsatta plajlara aktığımız bu yaz aylarında modayı da dikkatle incelemek gerekiyor. Plaj modası her sene olduğu gibi bu sene de hem kendini tekrar eden hem de bazı yeni çizgileri kendine ekleyen bir stille karşımızda. Plaj modası hem bikinilerde hem mayolarda hem de elbiselerde dikkat çekiyor bu yıl.

2016 yaz modası

Plaj modasında bu sene en çok ilgiyi çeken geçen senenin püskül modasının bu sene de kendini devam ettiriyor olması. Bikini üstlerinde yer alan püsküller hareketli bir hava katarak yaza ayak uydurmamızı kolaylaştırıyor. Bu sene püsküllere ek olarak volanlar da dikkat çekiyor. Fırfır olarak da bilinen volanlar minimum seviyede bikini ve mayoya hareket katarak, size bunun yanında çekici bir hava kattığını söylemek mümkün.

Bu sene özelikle sokak modasında yer alan halter yaka, 2016 plajda da yerini almış durumda. Etnik desenli kumaşlarda halter yaka oldukça çekici bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hem spor hem şık bir görünüm yakalatıyor.

plaj modası

Ve tabi ki tüm sene yaz kış kendini hissettiren yüksek bel modası plajda da yerini almış durumda. Bikini altlarında yüksel bel plajlarda çok sık görebileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Son olarak da en trend olanların başında büstiyer tarzı bikini üstleri yer almakta. Halter yakaların rakibi olarak büstiyerleri görmek oldukça mümkün. Ayrıca büstiyerlerde yer alan fermuar detayları da göze çarpan aksesuarlar arasında yer alıyor.