şişli vip bayan

Plajda Ünlülerin Stiliyle Fark Yaratın

  • 1 Star
    Loading...

Yazın bu döneminde artan sıcaklıklarla birlikte güneşin ve denizin tadını çıkarmak için plajlara akın ediyoruz. Plajlarda, beach clublarda veya tatil köylerinde havuz başında elbette güzel görünmek, dikkat çekmek istiyorsunuz. Fakat hala tarzınızı bulamadıysanız ünlülerden kopya çekebilirsiniz. Genç ünlülerin stillerini kendinize uyarlayarak basit değişikliklerle güzel görünmeniz mümkün.
yaz modası

Victoria secret definelerinde dahi boy gösteren Amerikalı, 1989 doğumlu yukarıdaki fotoğrafta yer alan sarışın güzel Erin Heatherton plajlarda öncelikle güneş kremini ihmal etmiyor. Sonrasında makyajdan kaçınıp sadece hafif bir rimel ve dudakları ön plana çıkaran koyu renkli bir ruj tercih ediyor. Saçlarını ise bir gece önceden bigudi ile sarıp hafif dalgalı olarak salıyor.

plaj modası

 

 

Sadeliği değil de şıklığı seviyorsanız. Plajda dahi olsa ben şıklığımdan vazgeçmek istemiyorsanız size müthiş bir tarz daha. Vanessa Hudgens tarzında hazırlanabilirsiniz. Öncelikle BB krem sürmeniz gerekiyor, ardından göz altlarınıza aydınlatıcı uygulayın. BB krem cilt yenileyen ve her yer de bulabileceğiniz bir üründür. Göz kapaklarınıza yaldızlı parlak bir far kullanıp suya dayanıklı bir rimel ile çekiciliğin ilk adımını tamamlayabilirsiniz. Saçlarınıza şekillendirici köpük sürdükten sonra ortadan ayırdığınız saçlarınızın önlerinden birer tutam alıp arkada bunları birleştirmek sonrasında ise kalan saçları omuzlara salmak yeterli.

bikini modası

İddialı yüz hatlarınız varsa, elmacık kemikleriniz belirgin ise Emmy Rossum tarzıyla stilinizi şekillendirin. Göz çevresine koyu renkli kalem, koyu renk far ve bol rimel sürün. Çok hafif renk belli belirsiz bir ruj ile makyajı tamamlayın. Koyu renk göz makyajı gözlerinizi ve kemiklerinizi ortaya çıkaracaktır. Saçlarınızı da tek olarak örgü yapın. Böylece kemikli özel yapıya sahip yüzünün güzelliğini tam olarak ortaya çıkarabilirsiniz.