• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Retro giyim tarzı

  • 1 Star
    Loading...

Günden güne değişen bir moda akımının içindeyiz. Düşünün ki, bugün aldığınız kot pantolon yarın artık moda olmaktan çıkmış! Böyle bir değişimin içinde farklılığı nasıl yakalarsınız? Nasıl en çok tercih edilenler kategorisine adınızı yazdırırsınız? İşte tasarımcılar bu sorulara çok kafa yormuşlar belli ki yepyeni bir moda akımı başlatmışlar. Asıl anahtar kelimesi ‘eskiye dönüş’ olan bu akımın adı ise ‘Retro’.

Peki, nedir Retro? Retro giyim tarzı, aslen farklı dönemlerin farklı stil ve kombinlerinin yansıtıldığı bir modadır. Daha kısa bir deyişle, eskiden moda olanın yine moda olmasıdır. Tabi ki tasarımcılar bunu günümüze uyarlayarak yapıyorlar ki bize sadece tadından yenmeyen bu modaya uyum sağlamak kalıyor. 2014 yılının sonbaharında kendini sahnelere atan bu tarzın etkisi yazın da olanca hızıyla devam etti.

retro giyim

Hem özel günlerinizde hem de güncel yaşantınızda Retro’yu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Partiye giderken bir bombeli puantiyeli elbise çekin, işe giderken yüksek bel pantolon ve geniş yaka gömlek giyin! İşte Retro’yu kullanmak bu kadar kolay! Şıklığı ve rahatlığı aynı çizgide yakalamak isteyenlerin tercihi olan bu akımın izlerini şu an her mağazada, her markada görmeniz mümkün. Kıyafete çok paralar saçamam diyorsanız evinize en yakın AVM’ ye gidin, gördüğünüz ilk dükkana girin ve bu modanın keyfini çıkarın. Gerçekten de kadınların son yıllarda oldukça fazla tercih ettiği Retro giyim tarzı ile daha mutlu hissedeceğinize eminiz.