• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Saç dökülmelerine soğanlı kür

  • 1 Star
    Loading...

Saç dökülmesi kadın erkek herkesin yaşayabileceği bir sorun olduğundan günümüzde en çok kimyasal ürün üretilen, saç ekme reklamları yapılan önemli konulardan biri olmuştur. Soğanın yüzlerce faydasını duyduğunuza eminim sayın kadinderki.com okurları ve biz bu faydalara bir tanesini daha eklemek istiyoruz.

Soğan suyu diyetini sizlerle daha önce paylaşmıştık, sindirime ve boşaltım sistemine olan yararlarından bahsetmiştik. Aynı soğan suyu bu sefer de saç dökülmenizi yavaşlatacak ve saç köklerinizin güçlenmesine yardımcı olacak. Biliyorum kokusu kötü diyeceksiniz ama saç dökülmelerine iyi bir bitkisel çözüm olacak soğan suyu.

2 tane soğanı soyup bir tencereye iki bardak suyla atın ve soğanın suyu çıkana kadar kaynatın. Sonra içinde soğanlarıyla beraber en az iki saat soğumaya bırakın. Ardından soğanları çıkartarak saçlarınıza ve kafa derinize iyice sürün, bu uygulamayı on beş günde bir, 1 yıl boyunca devam ettirirseniz saç dökülmenizin azaldığını fark edeceksiniz. Unutmayın doğal ve bitkisel çözümler hem daha sağlıklı hem daha etkili olacaktır saç dökülmesinde.