sex hikayeleri porno izle sex hikayesi

Simit Diyeti ile 3 kilo ver

  • 1 Star
    Loading...

Simit mi diye şaşırmayın. Simit severlere de diyet önermeyelim mi yani? Hem de müthiş bir diyet listesi ile bir haftada 3 kilo vermesinler mi? Ne yediğiniz kadar ne kadar çok yediğinizin de önemi vardır. Yani simit gibi karbonhidrat içeren bir gıda da gayet de kilo verdirebilir. Bu tip diyetler de aslında tok tutarak kilo verdirme mantığı üzerine kurulmuş diyetlerdir.

Simit diyeti listesi

Kahvaltılarda simit zaten olmasa da gözlerin aradığı bir lezzet. Yanına da biraz peynir varsa demeyin keyfime. Ama maalesef burada kahvaltıda peynir yok ve yarım simit var. Yarım simidinizin yanında şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz.

Öğle yemeğinde bir tam simit yeme hakkına sahipsiniz. Yanında bol yeşillikli bir salata ya da bir iki dilin az yağlı beyaz peynir serbest.

Akşam yemekleri protein ağırlıklı olabilir. Az yağlı kıymadan köfte, hindi, tavuk, kırmızı et ve ya balık gibi protein oranı yüksek, tok tutan yiyecekleri fırında, ızgarada ya da haşlanmış olarak yani olabildiğince az yağlı olacak şekilde tüketebilirsiniz. Yediğiniz akşam yemeği bir porsiyonu geçmesin. Her akşam farklı bir protein yemeği tercih edebilirsiniz.

Simit diyeti bir hafta için uygulanması gereken bir diyettir. Tam manasıyla şok diyet olmasa da bir kere uyguladıktan sonra en az 3 ay uygulamayın.

Diyetin çift günlerinde yarımşar saatlik yürüyüşlerle kilo verme hızınızı artırın.