• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Su Diyeti

  • 1 Star
    Loading...

Su diyeti, Allah Allah bu da ne? Sadece su içersem tabi ki zayıflarım diyeceksiniz ama bu diyet tabi ki sizi öldürmeye değil, zayıflatmaya yönelik bir zayıflama yöntemidir bu. Bu yüzden korkmayın, sizi öldürmeyeceğiz:D
Su diyeti çoğu sitede bir şok diyet gibi geçmektedir. Çünkü aç bırakan, olabildiğince az yemek içeren ve çok yorucu diyetlerdir genel olarak. Bizim paylaşacağımız su diyeti oldukça başarılı bir diyet. Hem aç kalmayacaksınız, hem de istediğiniz kadar uzun süre uygulayarak, istediğiniz kadar kilo verebileceksiniz.hızlı zayıflama
Biliyorsunuz günde üç öğün yemeğimiz var: kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği. Bu öğünler dışında kesinlikle bir şeyler yemiyoruz ve içmiyoruz. İçebileceğiniz sadece şekersiz olmak üzere çay, abartmamak kaydıyla sade kahve ve istediğiniz kadar sudan başka bir şey değil. Zaten su diyetinde istediğiniz kadar su içemezseniz bir garip olurdu değil mi?
Ayrıca günde sadece bir öğünü silip onun yerine en az bir buçuk litre su içmelisiniz. Bu öğünün kahvaltı olmaması dileğimizdir çünkü kahvaltı gerçekten güne enerjik başlamanızı sağlayan, sizi gün boyu güçlü tutan bir öğündür. Ama kahvaltı huyunuz yoksa tercih size kalmış.
su diyeti ile zayıflama
Diğer öğünlerde yiyebilecekleriniz yağsız olmalı ve karbonhidrat içermemeli. Yani et yiyebilirsiniz ama fırında ya da ızgara yağsız olarak pişirilmeli.
Akşamları 20şer dakikalık yürüyüşler müthiş katkıda bulunacaktır zayıflamanıza. Sporu bıraktığınızda kilo verme hızınız yavaşlar ardından bir süre sonra kilo almaya başlayabilirsiniz. Spor hem terleterek hem de kas gruplarını çalıştırarak kilo vermenize yardımcı olur.