Uyurken Kilo Verdiren Zayıflama Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Evet yanlış duymadınız uyurken kilo vermek mümkün artık size vereceğimiz tarifle. Zaten aslında insanlar uyurken kalori kaybederler. Bunu anlamanızın bir numaralı yolu akşam yatmadan tartılmanız ve sabah kalkınca tartılarak aradaki farkı görmenizden geçer. Yattığımızda vücudumuz sonuçta fiziksel olarak duruyor gibi gözükse de organlarımız çalışmaya ve enerji yakmaya devam ediyor tabi ki. Bu da enerji ihtiyacını karşılamak için önce karbonhidratların sonra yağların ve en son proteinlerin yanmasıyla oluyor. Yani eğer yatmadan önce ya da akşam yemeğinde karbonhidrat içeren ekmek, patates gibi besinler ya da şeker içeren şekerli çay, çikolata, tatlı gibi şeyler yerseniz önce onların sonra da yağ yakımının gerçekleşmesi demek oluyor. Yani buradan da anlayacağımız gibi özellikle akşam yemeği ve sonrasında karbonhidrat içerikli gıdalar tüketmenin yağ yakmaya engel teşkil edeceğidir.

Vücut uyurken elbette ki hareket olmadığından sindirim hızı düşer, demek ki yapmamız gereken şey gece uyurken sindiriminizi artıracak bir formül. Bu şekilde metabolizma hızı artacak dolayısıyla yağ yakma ve kilo verme hızı artacaktır.

Woman sleeping on white backgroundYatmadan en az yarım saat önce içmeniz gereken mucizevi karışımdan bahsedelim şimdi.

2 adet taze sıkılmış greyfurt suyu

1 çay kaşığı kestane balı

2 yemek kaşığı üzüm ya da elma sirkesi

1 yemek kaşığı havanda dövülmüş ya da rendelenmiş zencefil

uyurken zayıflatan diyet

Bu karışım gece boyu hızlı metabolizmaya sahip olmanızı, zayıflama yaşamanızı sağlayacak. Günde u kadar kilo verdirir demek yanlış olacak fakat ne zorlayıcı bir diyet, ne zorlayıcı bir spor, yani denemenizde hiçbir sıkıntı yok. Bu süper içeceği bir hafta boyunca deneyin eğer faydasını görürseniz sonrasında da denemeye devam edebilirsiniz. Kadinderki.com ailesi olarak hem sağlıklı hem de bol zayıflamalar diliyoruz.