Üzüm Suyu Diyeti ile 4 Günde 3 Kilo

  • 1 Star
    Loading...

Üzüm ve üzüm suyu kilo verme konusunda çok başarılı bir ikilidir. Yaz meyveleri ve yaz diyeti denilince akla gelmemesi mümkün değildir zaten. Üzüm suyu sindirim konusunda başarılıyken, üzüm ise bol sulu içeriğiyle yağ yakmada süperdir. Zor olmasına karşın kendinizi aç hissettirmeyecek, zor bir diyet yaşamanıza engel olacak bir diyet listesi paylaşacağız sizlere. Tabi ki öğünlerde sadece üzüm ve üzüm suyu olmayacak. Tok kalmanıza yardımcı olacak yulaf kepeği (dukan diyeti incelediyseniz orada da vazgeçilmez bir yiyecek olduğunu göreceksiniz), protein içeriğiyle kilo vermenize yardımcı edecek yağsız yoğurt ve bol sıvıyla mükemmel bir diyet listesiyle buluşturacağız sizleri.

üzüm diyeti

Üzüm Diyeti Öğünleri

Kahvaltımız oldukça basit fakat doyurucu bir kahvaltı. İki kase yoğurdun içine on ya da on beş tane yaş üzüm atıyoruz ve bu şekilde yoğurdu yiyoruz, hem tadı güzel olacak hem de sizi rahat rahat öğlene kadar tutacak bir kahvaltı olacaktır.

Öğle yemeği yine üzümsüz değil elbette üzüm suyu diyetinde. Bir bardak organik üzüm suyunun yanında 1 kaşık yulaf kepeği karıştırılmış yarım kase yoğurt yiyebilirsiniz.

Öğle yemeği ve akşam yemeği arasında 10 adet badem ya da fındık yiyebilirsiniz, böylece aç kalma ihtimaliniz kalmasın.

üzüm suyu diyeti

Akşam yemeği biraz daha rahat sayın okurlar. Haşlanmış olmak şartıyla bir porsiyonu geçmemek üzere tavuk ya da et yiyebilirsiniz yani akşamları biraz daha rahatsınız. Yanında yine bir bardak üzüm suyu içmeniz gerekiyor.

Yatmadan önce de br bardak üzüm suyu içmeden yatmamanız gerekiyor.

Ayrıca gün içinde istediğiniz zaman şekersiz çay ve kahve içebilirsiniz.

4 günde 3 kilo vermek için sadece diyet yeterli olmayabilir. Diyetin 2. ve 4. günü en az yarım saat yürüyüş yapın.