• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yağ Yakan Smoothie Tarifi

  • 1 Star
    Loading...

Smoothie ile ilgili bir çok tarif duymuş, hatta uygulamış bile olabilirsiniz. Smoothie için aslında bir tür sebze ve meyve kokteyli diyebiliriz. Bu muhteşem kokteyli hem içmesi zevkli, hem de zayıflama etkisini hızla gösteriyor. Pekala sizlere neden böyle şeyler öneriyoruz? Aslında bu tariflerimizi vermemizdeki en büyük sebep, diyet yapamıyorum diye sitemize yazılar gönderen kadınlar. Uzun süreli diyetlerden sıkılan, şok diyetleri kaldıramayan kadınlarımıza zayıflama kürleri, zayıflatan içecek tarifleri veriyoruz.

Smoothie içeceği aslında bir diyet değildir. Bu içeceğin en iyi özelliği tadının iyi olmasıdır. Çoğu kür ve zayıflama çayını tat olarak kötü olduğundan, insanlar tercih etmezler. Fakat bu içeceği içmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü tadı diğer kür ve kokteyllere benzemiyor.

Bakalım bu meyve, sebze kokteylinin içinde neler varmış ve diyet gibi nasıl zayıflatacakmış.

smoothie tarifi 2 adet portakalın suyu

1 avuç ıspanak

4-5 adet yaş nane yaprağı

3 dilim ananasın suyu

3 kaşık organikliğinden emin olduğunuz yağsız yoğurt

1 adet limonun suyu

1,5 çay kaşığı zencefil

zayıflatan içecek

Gördüğünüz gibi malzemeler öyle zor bulunan ya da pahalı malzemeler değiller. Bu malzemeleri bir kaba koyun be blendırdan geçirin. İçindeki ıspanak içeriğinden dolayı yeşil bir hal alacaktır. Bu görüntü lütfen aklınıza yanlış bir şeyler getirmesin.

Günde iki defa sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce tüketmeniz gereken bir içecektir smoothie. İçinde bulunan portakal, limon yağ yakıcı özelliğiyle, yoğurt detoks etkisiyle, diğerleri ise inceltici özellikleriyle zayıflamanıza oldukça fazlasıyla yardımcı olacak.