Yağ Yakıcı Ispanak Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Göbeklerimiz bizleri büyük anlamda depresyona da sokmaktadır. Aslında sadece göbeğimiz değil basenlerimiz ve kısacası kilomuz bizleri birçok açıdan rahatsız etmekte ve özellikle de alış veriş esnasında büyük psikolojik sorunlarımıza sebep olmaktadır. Adeta can sıkıntısı haline gelen bu kilolarımızdan çok kısa sürede artık sizler de kurtulabileceksiniz.

Ispanakta bilmiş olduğunuz gibi demir vitamini yer almaktadır fakat bu ıspanak yanında alternatif bir yeşillik ile birlikte yağlarınızı yakmak da büyük ölçekte çözüm sağlamaktadır. Sizler de yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız eğer bu karışımı sabah ve akşam aç karnına mutlaka deneyin. Gelelim evde kolayca hazırlayabileceğiniz göbek eriten, basen eriten muhteşem ıspanak kürünün malzemelerine;

ıspanak kürü

Bir tutam ıspanak

Bir tutam maydanoz

Bir adet limon

Bir su bardağı su

Bir cezve içerisine bir tutam ıspanak ve bir tutam maydanoz koyun içerisine bir su bardağı su dökün ve kaynatmaya başlayın. Ispanak ve maydanozun suya vermiş odluğu yeşil rengi sağlayana kadar yaklaşık olarak on dakika kaynatın ve on dakikadan sonra altını kısık ateşe alın içerisine limon kabuklarını koyun. Limon kabukları C vitamini olduğu için maydanoz ve ıspanak da yer alan demir vitamini ve protein sayesin de sizlerin yağlarınızı yaparken aynı zamanda da psikolojik olarak büyük bir rahatlatma sağlamaktadır.

zayıflama kürü

Yorgunluğunuzu alarak sizleri zinde tutacak olan bu karışımı günde iki su bardağı mutlaka tüketin. Böylelikle hem psikolojik açıdan birçok rahatsızlıktan kurtulmuş olacaksınız hem de sizler yağlarınızı daha iyi bir şekilde yakarak ideal kilonuza ulaşmış olacaksınız.