Yaz İçin Bel İncelten Harika Formül

  • 1 Star
    Loading...

Yaz ayı gelince ister istemez kilo verme isteği uyanıyor herkeste. Aslında kış aylarında form tutmayı bir gerçekleştirsek hiç yaz diyetleriyle filan uğraşmayız ama yapacak bir şey yok. Dört mevsimi yaşayan bir ülke olarak kışın evde otura otura kiloları alıyoruz ve bu yüzden de yazın yaz diyetlerine sarılıyoruz. Neyse maden yaz diyetlerine, yazın bel inceltmeye, kalça eritmeye, basenlerden kurtulmaya çalışıyoruz, o zaman iyi bir zayıflama programı verelim sizlere.
bel inceltme

Kilo vermenin ilk formülü yediklerimizi azaltmaktan geçer. Ne kadar fazla yerseniz, o kadar fazla kalori alırsınız ve o kadar fazla yağ depolarsınız. Sonuçta hele hele masa başı işte çalışıyorsanız eğer aldığınız kalori kadarını yakmak o kadar zordur. Bu yüzden öncelikli olarak gün içinde yediğiniz porsiyonları azaltın, karbonhidrat tüketimini kesin.

Flacher Bauch mit Maßband

Size vereceğimiz tarif aslında bir diyet programı değil, bir tür zayıflama kürü diyebiliriz. Bel incelten kür tarifimizi paylaşalım artık sizlerle. 1 adet salatalık, 3-4 dal maydanoz, bir yemek kaşığı rendelenmiş zencefil, bir yemek kaşığı kadar çiçek ya da kestane balı, bir su bardağı kadar soda zayıflama kürümüz için gerekli malzemeler. Bu malzemeleri bir kaba koyuyoruz rondodan geçirip kürümüzü hazır hale getiriyoruz.

Her gece yatmadan önce bu kürü içeceğiz. Üstüne de herhangi bir şey yiyip içmemeniz gerekiyor. Bu kürü iki hafta boyunca uyguladığınızda nasıl yağ yaktığınızı göreceksiniz.

Yağ yakmayı gerçekleştirecek bir kür ama daha hızlı olmasını istiyorsanız eğer, bu kürü uyguladığınız süre boyunca en az iki günde bir spor yapmayı ihmal etmeyin. Yarımşar saatlik yürüyüşleri spor olarak tercih edebilirsiniz.