• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yumurta Yağı Kullan Saçların Dökülmesin!

  • 1 Star
    Loading...

Yumurta yağı saç bakım ürünü satan marketlerde, internette, aktarlarda rastlayabileceğiniz türden bir üründür. Adını eyova yağı olarak da duymuş olabilirsiniz yumurta yağının. Neyse önemli olan adı değil zaten önemli olan saç dökülmesine nasıl etkili olduğu, biz de sizlerle bunu paylaşacağız. Bu yağı saçlarınıza ve saç köklerinize masaj yaparak, iyice derinize yedirerek sürmeniz çok önemlidir. Bu iş akşam yatmadan önce yapılması gereken bir iştir çünkü en az altı saat bu yağın kafanızda kalması gerekmektedir. Sabah kalktığınızda saçlarınızı önce duru suyla sonra da bitki özlü bir şampuanla güzelce yıkayınız. Bu işlemi ayda bir kere uygularsanız saç dökülmenizin azaldığını ve saçlarınızın ne kadar canlı gözüktüğünü fark edeceksiniz.

Yumurta yağı gibi yumurta akı da saçları için çok besleyicidir. Protein içeriği sayesinde saçı besler, güçlendirir, canlılık katar. Saçlarınız güçsüz ise yumurta maskesi de saçlarınız için kesinlikle ideal bir çözüm olacaktır.