• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yüzdeki Güneş Lekelerine Hint Yağı Çözümü

  • 1 Star
    Loading...

hint yağı

Güneşten kaynaklı bazı insanların yüzünde çiller, güneş lekeleri oluşmaktadır. Güneşten kaynaklı yüzde bu lekelerin oluşmasının temel sebebi, o bölgedeki renk pigmentlerinin hassasiyetinden kaynaklanmaktadır diyebiliriz. Yüzünüzdeki çillere ya da sadece güneşte çıkan lekelere çözüm için bir sürü kimyasal ilaç, kozmetik ürünü bulunmasına rağmen bunlar zamanla cildinizi yıpratarak, cilt yapısının bozulmasına sebep olabilir.

Şimdi de yüzünüzü uygulayabileceğiniz doğal bir ürün sunacağız sizlere. Bu mucizevi ürünün adı hint yağı. Hint yağını doğal ürünler satan marketlerde, aktarlarda, internette kolayca bulabilirsiniz. Hint yağını yüzünüzde kullanmak için güneşli ortamdan uzak olmanız gerekmektedir. Çillerinizin ve güneş lekelerinizin olduğu yerlere hint yağını sürün ve yaklaşık 1 saat yıkamayın. Üstüne de güzel bir banyo yaparsanız, lekelerinizin ne kadar da azaldığını fark edeceksiniz.

Ayrıca hint yağından yapılmış sabunla sabahları yüzünüzü yıkarsanız da yüzünüzde olan lekelerin uzun vadede yok olacağını söylemek mümkün. Hint yağı kullanırken yüzünüze makyaj yapmayın.

Hint yağı cildinizi sadece lekelerden kurtarmaz, aynı zamanda cildinizi güzelleştirir, parlaklığını geri kazandırır ve cildinizin daha yumuşak olmasını sağlar.