• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yüzdeki Güneş Lekelerine Mucizevi Maske

  • 1 Star
    Loading...

yumurta kabuğu

Yumurtanın protein deposu olduğunu, protein diyetlerinde bol bol kullanıldığını, çocukların büyümesinde etkin rolü olduğunu, kahvaltıların vazgeçilmezi olduğunu zaten biliyorsunuz. Kırarken dikkat etmediğiniz arada yumurtanın içine kaçan o kabuğu olmasa diyorsunuz değil mi arada? İşte o kabuk olmazsa bu maskeyi de yapamazsınız. Yumurta kabuğundan maske denildiğinde bende oldukça şaşırmıştım gerçekten.

Şimdi mucizevi maskemizi nasıl yapacağız ona bakalım,2 adet yumurta kabuğunu rondodan geçirerek iyice incelmesini sağlıyoruz. Sonra içine 1 yemek kaşığı limon suyu, 3 yemek kaşığı süt, yarım yemek kaşığı yoğurt ilave ederek üstünü kapatıyoruz ve hava almayacak karanlık bir ortamda 6-8 saat arası bekletiyoruz. Limon kabuğu maskesini 10 ila 20 dakika civarında kalacak şekilde yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ayrıca illa maske olarak düşünmeyin, vücudunuzdaki lekelere de sürebilirsiniz ve hızlı şekilde onlardan kurtulabilirsiniz.

Maskeyi yaz aylarında haftada bir gün, kış aylarında haftada iki gün uygularsanız lekelerden eser kalmadığına şahit olacaksınız.