• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Zayıflamaya Birebir Havuç Kürü

 • 1 Star
  Loading...

Zayıflama konusunda kürlerin etkisine inananlar buraya. Bu sefer de havuç kürü yapacağız ve kilo vermenize yardımcı olmaya çalışacağız. Kürlerin vücuda faydası sadece kilo vermek değil. Kürlerin içinde olan maddeler fiziksel olarak özelliklerini kaybetseler de, özelliklerini kaybetmezler. Bu yüzden kürün içinde bulunan maddelerin yararlarından da faydalanmış oluruz. İşte bu yüzden havuç kürü hem zayıflatan hem de gözlere iyi gelecek olan bir kürdür diyebiliriz. Havuç kürünü evde kolayca hazırlayarak, tüketebilirsiniz. Yapması çok zor değil, her akşam en fazla yirmi dakikanızı alacaktır hazırlık. Havuç kürü için gerekli malzemeler şu şekilde:
havuc-diyeti
2 adet havuç
2 diş sarımsak
1 kase yağsız yoğurt
2 adet havucu isterseniz rendeleyin, isterseniz de robotta çekin. Aynı şekilde sarımsağı da robotta çekebilir ya da havanda dövülebilir. Havuçları ve sarımsakları yoğurdun içine atın ve iyice karıştırın. Havuçların rengi yoğurda geçeceğinden, turuncu renkli şirin bir yoğurt yemeye hazır olun.
Zayıflama kürleri, sağlıklı zayıflatma konusundhavuc-kurua çok başarılı zayıflama ürünleridir. Zaten kürlerin tercih edilme sebeplerinin başında da bu özellik gelir. Her sabah kahvaltı yerine bu kürden bir kase, akşam yemeğinden de yarım saat önce yine bir kase tüketmeniz halinde zayıflamaya başlayacaksınız.
Daha da sağlıklı zayıflamak isteyenlere tabi ki önerimiz spor yapmaları. İki üç günde bir yarımşar saatlik yürüyüşle, formda kalmanıza ve sağlıklı yaşamanıza yardımcı olacaktır. Havuç kürünü yapmak istemiyorsanız bile havucun çıktığı dönemlerde, en az iki günde bir havuç tüketin.

OKUYUCU YORUMLARI
 • bandırma oto kiralama
  7 ay önce

  hayırlısı olsun

  3